poukazy-bonus

MALÁ chata

Malá chata sa nachádza v tichom prostredí, obklopená prírodou, neďaleko hlavnej obecnej cesty (cca 100m). Poloha chaty poskytuje dostatok súkromia, ale nie je na samote!
Chatka je rodinného charakteru a vďaka menším priestorom je vhodná pre rodinky s deťmi, skupinky blízkych priateľov, romantický víkend pre dvoch, prípadne samostatnú dámsku či pánsku akciu. Cena nie je stanovená za ososbu, ale za celú chatu na jednu noc - prísť preto môžu aj dvaja, max. však 7 osôb.

chata je prízemná
4 lôžka +3 prístelky

- spálňa č.1 - 2 pevné lôžka (poschodová posteľ) + 1 prístelka

- spálňa č.2 - 2 pevné lôžka

- spoločenská miestnosť - v nej sa dajú rozložiť ďalšie dve prístelky

spoločenská miestnosť

- kuchynský kútik s vybavením základného riadu (taniere, poháre, príbory, hrnce ...), elektrický sporák, chladnička, mikrovlná rúra
- stolovanie (posedenie) pre 6 osôb

- obývací kútik s FTV (STV1, STV2, MARKÍZA)
- sedacia súprava

sociálne zariadenie

- umývarka (WC + umývadlo), ďalšie samostatné WC, sprcha

sauna (fínska)

- má samostatný východ, ktorý umožňuje:
     v zime saunu-sprchu-SNEH
     v lete saunu-sprchu-POTOK

- cena za saunovanie sa dopláca priamo na chate

posedenie, okolie chaty

- v letnom období je možné vonku stráviť príjemné chvíle pri ohníčku s prírodným posedením a deti sa zatiaľ vyhrajú na preliezkach, hojdačke alebo využijú väčší trávnatý priestor okolo chaty na loptové a iné zábavné hry
- posedeniu vonku pod besiedkou dodá to správne čaro dobrá kávička, alebo vínko

- v zimnom období je častým prekvapením bohatá nádielka snehu a preto stavanie snehuliaka, či sánkovanie na priľahlom briežku určite spestrí chvíle strávené na tejto chate. A ak k tomu pridáme ešte lyžiarsky vlek, alebo termálný bazén priamo v obci (dohodneme na požiadanie zákazníka) - program bude bohato naplnený.

Majiteľ chaty VALACHOVKA odporúča už len pobaliť potrebné veci, prísť a presvedčiť sa, že v peknom prostredí je lepšie všetko osobne zažiť ako niekde o tom len čítať.

arrow
Facebook Instagram