poukazy-bonus

Dovolenka

na chate v Štiavnických vrchoch

Valachovka

Ubytovanie

s dostatkom súkromia,
ale nie na samote

Valachovka

Víkend

s rodinou, s priateľmi na chate

Valachovka
shadow

Ubytovanie - Chata VALACHOVKA

Dovoľte predstaviť Vám región stredného Slovenska, bohatý a jedinečný svojou prírodou, kultúrnymi pamiatkami, liečivými minerálnymi prameňmi, ale známy i svojou históriou, architektúrou a srdečnosťou jeho obyvateľov.

Nami ponúkané rekreačné a ubytovacie zariadenia sa nachádzajú v katastri obce Vyhne, v spomínanom atraktívnom regióne.

Vyhne /350-550 m n.m./ - ležia v údolí bansko-štiavnických vrchov, 12 km severozápadne od mesta Banská Štiavnica, ktorá bola aj s pamiatkami v jej okolí zapísaná v roku 1993 na Listinu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Vyhne sú atraktívne pre všetkých návštevníkov, ktorí vyhľadávajú oddych v lone malebnej prírody, možnosť športového i kultúrneho vyžitia sa, relaxáciu na kúpalisku a množstvo turistických /cykloturistických / trás ...

Máte záujem stráviť Vašu dovolenku v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov? Chata Valachovka je pre Vás tým ideálnym riešením. Naše komfortné ubytovanie v chate patrí medzi overené a odporúčané ubytovacie zariadenia na portáli MegaUbytovanie na Slovensku, kde sa o Chate Valachovka dozviete viac na stránke ubytovanie Vyhne. Veríme, že strávite v Chate Valachovka výbornú dovolenku a vrátite sa k nám opäť. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Mesto s bohatou baníckou minulosťou nie je len o pamiatkach, ako vám dosvedčí dovolenka v niektorom z objektov stránky ubytovanie Banská Štiavnica. Otvárajú sa vám z neho turistické možnosti pod kolónkou ubytovanie Štiavnické vrchy a tiež lyžovačka v obľúbenom stredisku Salamandra Resort. Tú si možno vychutnať aj v predvečer nového roka, stačí si otvoriť portál chaty na Silvestra. Pre viac atraktívnych ponúk neváhajte konzultovať web ubytovanienaslovensku.EU.

arrow
Facebook Instagram